Słowacja-Chopok obóz narciarsko-snowboardowy

Słowacja-Chopok obóz narciarsko-snowboardowy

od: 1 749 zł

Termin imprezy:02.02.2018r.
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Cena od:1749 zł / osoby
Rezerwuj »
świadczenia:
cena zawiera: transport z poszczególnych miast, zakwaterowanie, ubezpieczenie: KL, NW, OC, program wg opisu, wyżywienie, opiekę pilota, wychowawców/instruktorów, karnet narciarski,
Cena podstawowa:
wyjazd / powrót Kraków, miejsce na obozie narciarsko-snowboardowym, wyżywienie FB (3 x dziennie), ubezpieczenie KL, NW i OC, narty
Obóz narciarsko-snowboardowy (11-19 lat):
Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach.
Bardzo bogaty program!!! Skipass w cenie!!!
W SKRÓCIE:
Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych snowboardzistów. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych Słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji - Jasna, zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania snowboardingu. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane, różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie - Tatralandii, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.
ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Horec leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova - Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Niewielka część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się restauracja z kominkiem, a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego i stanowiska komputerowe, konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o - możliwość kąpieli dla chętnych. Zakwaterowanie w terminie: 13.01 - 20.01.2018 i 20.01 - 27.01.2018


Pensjonat Jurika w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Niedawno odremontowany, stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę). W ośrodku bezprzewodowy dostęp do Internetu! Zakwaterowanie w terminie: 13.01 - 20.01.2018, 20.01 - 27.01.2018, 03.02 - 10.02.2018, 10.02 - 17.02.2018, 17.02 - 24.02.2018

Pensjonat Galanto leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova - Janskej dolinie. Dobrze urządzone 2-5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się stołówka, która serwuje smaczne posiłki. Na terenie pensjonatu bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zakwaterowanie w terminie: 02.02 - 09.02.2018
TERENY DO JAZDY::
Największy w tej części Europy ośrodek narciarsko-snowboardowy - Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras - 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę; duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów. http://www.jasna.sk/pl/
PROGRAM::
Snowboard/narty - 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
Wycieczka do Aquaparku Tatralandia http://www.tatralandia.sk/ lub do Aquaparku Gino Paradise http://www.ginoparadise.sk/index.php/vodny-raj
Wycieczka do jaskini Wolności http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci
Wyjścia do jaskini solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.
Wyjazd na dyskotekę Happy End MUSIC CLUB na stoku http://www.jasna.sk/pl/atrakcje/apres-ski-program/music-club-happy-end/ - tylko i wyłącznie dla uczestników, którzy będą mieli ukończone 15 lat. Wymagana pisemna zgoda rodziców.
Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza - gra miejska.
Zawody i certyfikaty - w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
Poza tym w programie - konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.
Uwaga: wyjście na dyskotekę, jaskini solnej, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY::
Zakwaterowanie: 2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika lub Galanto.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół - duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego - początkujący, średnio zaawansowany, do zaawansowanego).
Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy snowboardingu, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.
Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW - 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL - 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC - 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
Serwis: serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.
Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.
Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku oraz Jaskini Wolności, Happy End MUSIC CLUB, jaskini solnej, korzystanie z sauny, jacuzzi. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
Transport: przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (140 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego (170 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska, obejmuje również wszystkie wycieczki. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp. i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.
DODATKOWE INFORMACJE::
Bezpieczeństwo: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Ponadto na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.
Sprzęt: możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 68 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych butów lub samej deski - 38 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku - 15 euro na 6 dni.
Uwagi: program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każda osoba do 18 roku życia musi posiadać ważny paszport lub dowód tymczasowy, powyżej 18 roku życia paszport lub dowód osobisty.

TERMIN  I CENA

od:2018-02-02 do:2018-02-09     1749 PLN    
od:2018-02-03 do:2018-02-10     1749 PLN

(har)

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: