Tatry Adventure Camp LATO

Tatry Adventure Camp LATO

od: 1 345 zł

Termin imprezy:od 29.06.2018r.
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Cena od:1445 zł/os.
Rezerwuj »

POLSKA TATRY – MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO              

TATRY ADVENTURE CAMP 13 – 18 lat  

10/11/13 dni

 

MAŁE CICHE                           

prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w

otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych

turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

 

ZAKWATEROWANIE                

Willa "TARASÓWKAwww.tarasowka.pl - budynek w stylu zakopiańskim, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, świetlica ze sprzętem grającym, sala aktywnego wypoczynku, tenis stołowy, plac zabaw, duży ogród oraz boisko sportowe, szałas ogniskowy, bezpłatne WIFI. Zakwaterowanie w terminach: 29.06-09.07; 23.07-01.08; 02.08-12.08.; 20.08-29.08.

 

Dom Wczasowy „ANNA MARIA” www.dwannamaria.pl - budynek w stylu zakopiańskim, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, świetlica ze sprzętem grającym, sala z tenisem stołowym, bilard, dart’s, sauna, plac zabaw, duży ogród oraz boisko sportowe, szałas z grillem, bezpłatne WIFI. Zakwaterowanie w terminach: 10.07-22.07.

 

Dom Wypoczynkowy „TATRY” www.dwtatry.pl położony w Małem Cichem na Lichajówkach, budynek w stylu zakopiańskim, estetyczne pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, sala dyskotekowa ze sprzętem grającym, sala z tenisem stołowym, bezpłatne WIFI, szałas ogniskowy. Zakwaterowanie w terminie 13.08-23.08.

 

 

WYŻYWIENIE                         

trzy posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na powrót (doskonała domowa kuchnia do syta, śniadania i kolacje – bufet, obiady serwowane).

 

TRANSPORT                          

Autokar lub bus – wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowa, Katowice, Kraków. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: z Warszawy + 80 zł, Kielc + 80 zł, Radomia + 80 zł, Lublina + 100 zł, Gliwic + 40 zł, Knurowa + 40 zł, Wrocławia + 100 zł, Poznania + 100 zł, Opola + 100 zł, Gdyni + 180 zł, Gdańska + 180 zł, Szczecina + 180 zł, Torunia + 180 zł, Bydgoszczy + 180 zł, Białegostoku + 180 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł.

 

UBEZPIECZENIE  

NNW Signal Iduna do 5000 zł

 

KADRA 

kierownik, wychowawcy, opieka lekarska na telefon, instruktorzy programowi, przewodnicy

 

PROGRAM

PAINTBALL Zajęcia wspólnie przygotowane z instruktorami „PaintMe” odbywają się w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej oraz na Gubałówce. Trzy bloki zajęć: Pierwszy blok odbędzie się na polu o charakterze speedballowym. Teren niewielki, idealny aby każdy z uczestników mógł przyzwyczaić się do broni. Nasi instruktorzy wytłumaczą zasady wychyleń, komunikacji, oraz pozycji taktycznych poszczególnych graczy. Drugi Blok: przeniesiemy się na zdecydowanie większy teren, na którym uczestnicy będą mogli wykorzystywać różnego rodzaju kryjówki i barykady. Uczestnicy zapoznają się z zasadami gier leśnych. Scenariusze typu: „obrona wzgórza”, „przeprowadzenie Vipa” oraz standardowe :”Capture the Flag” „Team Death Match”. Trzeci blok: dziki las, w którym liczy się kreatywność uczestników . Teren w którym każdy z uczestników będzie mógł wykorzystać wcześniej nabyte umiejętności. Użytkownicy będą mieli okazję wcielić się w terrorystów oraz anty- terrorystów i zagrać w scenariusze z fabułą które zmieniać się będą w zależności od zwycięzców poszczególnych rund. Do tego zawody speedballowe 3 vs 3, zawody 1 vs 1. Macie do dyspozycji 600 kulek w cenie, zabezpieczony sprzęt, maskę oraz ubranie ochronne, otrzymacie pamiątkowe dyplomy oraz kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie paintballowym. Jeśli wystrzelacie limit kulek można dokupić dodatkowe pakiety: 100/15zł lub 500/60zł.

 

OFF-ROAD, TYROLKA, STRZELANIE Wyprawa samochodem terenowym 4x4 po bezdrożach okolic Małego Cichego połączona niesamowitym zjazdem na tyrolce leśnej oraz strzelaniem z łuków i wiatrówek oraz ogniskiem.

 

ORIENTEERING W TERENIE GÓRSKIM Tutaj sprawdzicie swoje umiejętności w zakresie orientacji w terenie, posługiwania się kompasem oraz odczytywania map. Nauczycie się zasad poruszania i planowania wycieczek w terenie górskim. W tym celu przejdziecie specjalne szkolenie oraz weźmiecie udział w dziennych i nocnych marszach na orientację.

 

SURVIVAL I PIERWSZA POMOC   Jak przetrwać w górach, w jaki sposób znaleźć pożywienie, zbudować obóz, rozpalić ognisko, przygotować posiłek - to wszystko dowiecie się w tym bloku programowym. Ponad to poznacie podstawowe techniki ratownicze stosowane w górach, sygnalizację wypadku, sposoby transportu poszkodowanego. Chętni mogą spędzić noc w zbudowanym przez siebie szałasie (wymagana własna karimata i śpiwór).

 

AMBITNE WYCIECZKI GÓRSKIE Proponujemy dwie ambitniejsze całodzienne wycieczki górskie z przewodnikiem tatrzańskim niż tradycyjne obozowe łażenie doliną Kościeliską lub do Morskiego Oka. Przewodnik zaprowadzi was w rejon Hali Gąsienicowej z wejściem na któryś ze szczytów w tym rejonie, np. Mały Kościelec, Kasprowy Wierch lub przełęcz Hyżne. Druga tura to będzie wypad w Tatry Zachodnie w rejon szczytów okalających Dolinę Chochołowską lub też wypad na Giewont i Czerwone Wierchy. Wszystko zależy od pogody, kondycji, przygotowania i chęci uczestników. Prócz tego czekają was krótsze wycieczki „kondycyjne” na Tarasówkę, Gęsią Szyję, Upłaz, Błociska do Gliczarowa.

 

AQUA&FUN Ten blok programowy pozwoli wam choć na chwilę odpocząć od zajęć wymagających wysiłku fizycznego. Można wziąć udział w dyskotekach, karaoke, ognisku z konkursem z konkursem „śpiewać każdy może”, zabawach i konkursach z nagrodami oraz wypoczynku w Aquaparku Zakopane - pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy. Zwiedzicie również Zakopane oraz zrobicie zakupy na Krupówkach oraz wjedziemy kolejką linowo-terenową na Gubałówkę.

 

FAKULTATYWNIE:

SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ - wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł+ 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych)

 

ENERGYLANDIA -- największy Park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko:70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd. NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

 

RAFTING: całodzienna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

 

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

 

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością - to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

 

ŚWIADCZENIA

Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 2,5 % ceny imprezy.

 

 

UWAGI:

należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

 

ROZKŁAD JAZDY

 

miasto wyjazdowe

miejsce zbiórki

godzina wyjazdu

 

godzina powrotu

 

Dopłata

PRZEJAZD AUTOKAREM lub busem

Łódź

Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura

09.00

Ok. 18.00

-

Piotrków Tryb.

Ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK1

10.00

Ok. 17.00

-

Częstochowa

Parking przy McDonalds, stacja BP przy trasie A1

11.15

Ok. 15.45

-

Katowice

Stacja BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)

13.30

Ok. 13.30

-

Kraków

Stacja Orlen ul. Zakopiańska 291 /   Stacja paliw Arge ul. Zakopiańska 290 (powrót)

15.00

Ok. 11.30

-

DOJAZDY ANTENOWE (autokar, bus lub PKP)

Warszawa

Ul. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów

06.30

Ok. 21.00

+80 zł

Lublin

Parking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie

04.00

Ok. 23.00

+100 zł

Kielce

Plac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP

06.30

Ok. 21.00

+80 zł

Radom

ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds

07.30

Ok. 20.30

+80 zł

Wrocław

DW - PKP Główny - peron

Do potw.

Do potw.

+100 zł

Gliwice

Mc Donald’s przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315

13.05

14.00

+40 zł

Knurów

Parking obok Dworca PKP, ul. Dworcowa 40

12.50

14.20

+40 zł

Poznań

DW – PKP Poznań Główny przed głównym wejściem

Do potw.

Do potw.

+100 zł

Opole

DW – PKP Opole - peron

Do potw.

Do potw.

+100 zł

Gdynia

DW PKP Główna – przed wejściem głównym

Do potw.

Do potw.

+180 zł

Gdańsk

DW PKP Gdańsk Główny – peron

Do potw.

Do potw.

+180 zł

Toruń

DW PKP Toruń Główny – peron

Do potw.

Do potw.

+180 zł

Bydgoszcz

PKP Bydgoszcz Główna – peron

Do potw.

Do potw.

+180 zł

Szczecin

PKP Szczecin Główny – przed głównym wejściem

Do potw.

Do potw.

+180 zł

Białystok

DW PKP Białystok – przed głównym wejściem

Do potw.

Do potw.

+ 180 zł

 

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.

2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.

3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.

4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.

  1. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.


TERMINY I CENY


TERMINY I CENY

29.06 - 09.07 .2018r. cena 1445 zł

10.07 - 22.07.2018r.  cena 1595 zł

23.07 - 02.08.2018r.  cena 1445 zł

03.08 - 13.08.2018r.  cena 1445 zł

14.08 - 24.08.2018r.  cena 1445 zł

20.08 - 29.08.2018r.  cena 1345 zł
(har)

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: