Małe Ciche obóz LATO

Małe Ciche obóz LATO

od: 1 315 zł

Termin imprezy:01.08.2018r.
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Cena od:1315 zł/os.
Rezerwuj »

 

POLSKA TATRY – MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO              

Obóz językowy „Learning English is Fun!” + JANOSIKOWA ADRENALINA

 

7 – 10 i 11 - 14 lat

11/12 dni

 

MAŁE CICHE                           

prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w

otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych

turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

 

ZAKWATEROWANIE                

Willa “DANUSIA” - budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne WIFI.

 

WYŻYWIENIE                         

trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta).

 

TRANSPORT                          

Autokar lub bus – wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowa, Katowice, Kraków. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: z Warszawy + 80 zł, Kielc + 80 zł, Radomia + 80 zł, Lublina + 100 zł, Gliwic + 40 zł, Knurowa + 40 zł, Wrocławia + 100 zł, Poznania + 100 zł, Opola + 100 zł, Gdyni + 180 zł, Gdańska + 180 zł, Szczecina + 180 zł, Torunia + 180 zł, Bydgoszczy + 180 zł, Białegostoku + 180 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł.

 

UBEZPIECZENIE          

NNW Signal Iduna do 5000 zł

 

KADRA  

Kierownik, wychowawcy 1 na 15 uczestników, opieka lekarska na telefon

 

PROGRAM

Witamy na letnim obozie z językiem angielskim! Learning English is Fun!”

 

Program nauki języka angielskiego poprzez zabawę adresowany jest dla dzieci 7-14 lat:

Język angielski prowadzony jest przez doświadczonego nauczyciela, certyfikowanego przez amerykańskie i brytyjskie szkoły (znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego). Jesteśmy gotowi usprawnić Twój język angielski.

Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zainteresowaniami, proponujemy dobre praktyki na indywidualnym poziomie języka angielskiego z wykorzystaniem piosenek, tańca, tworząc krótkie dialogi i angielskie opowieści.

Masz wyjątkową okazję nie tylko podziwiać piękne widoki podczas górskich wycieczek, ale przy okazji dołączyć do swoich wakacji aktywne konwersacje w języku angielskim.

Będąc z nami to dobra okazja do poznania angielskiej kultury, tradycji, angielskiego humoru, zaskakujących niespodzianek w formie zabawnych, codziennych zadań sytuacyjnych.

Spraw, aby twoje wakacje z językiem angielskim stały się niezapomniane i przydatne! Nauka języka angielskiego, dobry relaks i pozytywna atmosfera gwarantowana! Na zakończenie każdy z uczestników letniego obozu z językiem angielskim otrzyma certyfikat.

 

A ponad to:

Wycieczki

wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,

wizyta w Aquaparku Zakopane - pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,

Park Linowy na Gubałówce - wysokościowy tor linowy składający się z 18 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy tyrolskie w tym ekstremalnie szybką 50 metrową tyrolką z hamulcem, zakończoną lądowaniem w potężnej „wannie” z trocinami – pokonanie parku, zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów.

wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową – w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników

wjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,

wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy - m.in. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka – najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny

wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,

 

Wesołe wieczorki

dyskoteki, ognisko z konkursem „śpiewać każdy może”,

zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party, konkurs fryzur i makijażu,

 

Janosikowa Adrenalina

paintball – gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym mini poligonie paintballowym (do dyspozycji 150 kulek, markery, ubranie ochronne).

łucznictwo – ćwiczenie celności, strzały do tarczy,

strzelectwo – postrzelamy do tarczy z długich i krótkich wiatrówek, konkurs strzelniczy.

kule wodne – zoorbing w basenie, wasz błędnik zwariuje.

Uwaga: w terminie 13.08-23.08.18 Janosikowa Adrenalina jest realizowana jako fakultet + 60 zł/os (płatne na miejscu)

 

Gry terenowe              

budowanie szałasów dla baców i juhasów,

nauka rozpalania góralskiej watry,

podchody terenowe - zbójnicy kontra Harnicy,

„Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności),

budowanie tam na Filipczańskim Potoku.

 

Spartakiada sportowa

turniej piłki siatkowej,

turniej piłki nożnej,

turniej badmintona,

wielobój sprawnościowy,

bieg 60 m pod górę,

turniej gry w ping-ponga

turniej skoków na skakance.

 

Klub góralski

zapoznanie się z folklorem podhalańskim- spotkanie z gawędziarzem,

"Na góralską nutę"  - góralskie tańce i muzyka,

"Czarowanie-góralskie gotowanie" - wspólne gotowanie i konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala,poznawanie wyrobu oscypków,

góralski chrzest kolonijny,

baśnie i legendy związane z górami,

zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,

przysmaki górskie,

pasowanie na górala / góralkę.,

 

FAKULTATYWNIE:

SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ - wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze.

Cena: 79 zł+ 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

 

ENERGYLANDIA -- największy Park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko:70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd. NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

 

RAFTING: kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

 

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

 

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością - to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

 

JANOSIKOWA ADRENALINA – tylkow terminie 13.08-23.08.18 - realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.

 ŚWIADCZENIA

Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 0 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +2,5 % ceny imprezy.

 UWAGI:

należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

TERMINY I CENA

01.08 - 12.08.2018r. cena 1415  zł

13.08 - 23.08.2018r. cena 1315 zł

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: