WŁADYSŁAWOWO -Szwedzka Przygoda

WŁADYSŁAWOWO -Szwedzka Przygoda

od: 1 465 zł

Termin imprezy:24.06.2018r.
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Cena od:1465 zł/os.
Rezerwuj »

WŁADYSŁAWOWO z wycieczką promową do Szwecji

 

Kolonia / obóz młodzieżowy „Szwedzka Przygoda” 10 – 13 / 14 - 18 lat

12/16 dni

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, położone u nasady Półwyspu Helskiego. Przyciąga turystów przepiękną, szeroką plażą, czystą wodą, powietrzem przesączonym jodem. Atrakcje Władysławowa to Aleja Gwiazd, wieża widokowa, port rybacki oraz dyskoteki – dlatego też Władysławowo zwane jest Polską Ibizą.

 ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat „Irena” usytuowany w dzielnicy willowej,w odległości ok. 1000 m od plaży Chałupy. Przygotowany jest na wypoczynek dzieci i młodzieży. Dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 3,4,5,6 os. z łazienkami i TV oraz dostępem do Internetu, w większości pokoi balkony oraz widok na Zatokę. Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu: stołówka, świetlica wyposażona w sprzęt audiowizualny, stół do tenisa, piłki. Obiekt ogrodzony, bezpieczny, na jego terenie miejsce do grillowania, wyposażone w ławki i stoły ogrodowe. Przed obiektem znajduje się plac zabaw dla dzieci, plac fitness, ścieżka rowerowa. W odległości ok.150 m duży plac zabaw, ścieżki edukacyjne oraz drewniane molo do rezerwatu Słone Łąki .

 WYŻYWIENIE: podczas pobytu trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje – bufet, obiady serwowane) + podwieczorek. Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu wyjazdu, ostatnie - śniadanie na promie + suchy prowiant na powrót.

 TRANSPORT

autokar – wyjazdy na dzień z Łodzi bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Poznań + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 100 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł, Kielce + 80 zł, Radom + 80 zł, Radomsko + 80 zł, Konin + 40 zł, Skierniewice + 80 zł, Białystok + 150 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

 PROGRAM

WYCIECZKI

 WYCIECZKA DO SZWECJI - KARLSKRONA promem Stena Line odbywająca się na zakończenie turnusu.

Program rejsu:

10 dnia turnusu po obiedzie wykwaterowanie z pensjonatu, transfer do terminalu w Gdyni, zaokrętowanie na prom Stena Line, wieczorem wypłynięcie z portu w Gdyni do Karlskrony, kolacja, dyskoteka, nocleg w kabinach 4-os. wewnętrznych, śniadania w formie bogatego bufetu, kolacje – wybór z 3 dań.

11 dnia turnusu - śniadanie, wpłynięcie do Karlskrony, zwiedzanie miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, położonego na 33 wyspach: Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, zwiedzanie Muzeum Morskiego z kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, podwodnym tunelem, w którym można podziwiać na dnie morza wrak żaglowca, z bogatą kolekcją broni, armat, symulator statku i warsztat marynarza. Powrót na terminal w Karlskronie, zaokrętowanie, kolacja na promie, dyskoteka, nocleg w kabinach 4-os. wewnętrznych,

12 dnia turnusu - śniadanie + suchy prowiant, przypłynięcie do Gdyni, powrót wg rozkładu jazdy.

 

PÓŁWYSEP HELSKI – wycieczka: wprogramie port jachtowy i rybacki, latarnia morska, fortyfikacje obronne wybrzeża na Helu, FOKARIUM na Helu – będziemy podziwiać foki, które trafiają tutaj, znalezione na bałtyckich plażach chore lub ranne, aby w spokoju dojść do zdrowia. Tutaj też się rozmnażają a małe wracają do naturalnego środowiska.

WŁADYSŁAWOWO I CETNIEWO - spacer po Władysławowie, port rybacki, zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, Dom Rybaka – wieża widokowa, Muzeum Motyli - zbiory motyli i owadów pochodzących z całego świata, wystawa Magiczny Zawrót Głowy - to miejsce, w którym odkryjecie tajemnice iluzji optycznych, paradoksów, dziwnych obrazów i zabawnych trików.

 

TRÓJMIASTO - wizyta w Centrum Nauki Eksperyment Gdynia, który jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla odkrywców – amatorów, w którym w sposób namacalny można na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Gdynia – port gdyński, Sopot: Monciak i molo, Gdańsk - spacer po Głównym Mieście –Dwór Artusa, fontanna Neptuna, kamienice Długiego Targu i Żuraw – wycieczka realizowana tylko w turnusie 16-dniowym.

 

ATRAKCJE

KASZUBSKIE KLIFY – spacer odcinkiem wybrzeża klifowego w okolicach Cetniewa, będącym częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Poszukiwanie roślin charakterystycznych dla warunków nadmorskich.

 

SPORT

 • Kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
 • multi-sport: aerobic, frisbee, siatkówka, piłka nożna, koszykówka,bieganie,zajęcia z umiejętności orientowania się w terenie, poranny jogging dla chętnych,
 • turniej grup w Wakacyjnym Czteroboju,

 

INTEGRACJA

 • gry integracyjne,
 • festiwal karaoke,
 • Mam Talent,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • konkursy, gry terenowe,
 • przeciąganie liny,
 • wyścigi w workach,
 • Mafia,
 • planszówki,
 • speed dating – masz tylko 5 minut,
 • kręcimy zwariowany obozowy filmik i wrzucamy na facebooka,
 • robimy sami pizzę – może kuchnia nam upiecze J,
 • baloniada,
 • Wybory Miss i Mistera.

 

 

CHILL OUT

 • spacery nad morze na zachód słońca – wybieramy najlepsze zdjęcie,
 • opalanie się w „zebrę”,
 • szalone dyskoteki w ośrodku, dla chętnych (min. 16 lat) dyskoteki w klubach Władysławowa oraz Beach Party w namiotach na plaży (ewentualne wstępy płatne we własnym zakresie),
 • treningi relaksacyjne,
 • obozowe SPA,
 • poczuj się jak barman - przygotowywanie koktajli owocowych,
 • łapanie Pokemonów,
 • karykatura wychowawcy,
 • wieczorek filmowy.

 

 

FAKULTATYWNIE

AQUAPARK REDA - Stań oko w oko z rekinami! Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji!: Castle Pool - przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody.Shark Slide - z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Water Slides - system zjeżdżalni daje możliwość zabawy każdemu, najdłuższa w Polsce leniwa rzeka, aż 500 m różnorodnych zjeżdżalni, strefa dla dzieci ze statkiem pirackim, ekstremalna pionowa zjeżdżalnia z przeciążeniem dochodzącym do 3g. Zabawa w Aquaparku trwa 3 godz. Cena 70 zł/os.

REJS SZYBKĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ RIB. Łodzie typu RIB są to bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Wypróbowane w każdych warunkach, na wielu akwenach, w każdym działaniu. Pneumatyczna tuba podzielona na oddzielne komory zapewnia wyporność łodzi wystarczającą by uczynić ją niezatapialną. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym. Cena 60 zł/os.

 

TRÓJMIASTO (dla turnusów 12 dniowych). Cena 70 zł/os.

 

UWAGI

Należy zabrać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty. Kieszonkowe na drobne zakupy ok. 100 koron szwedzkich. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

 

ROZKŁAD JAZDY

 

miasto wyjazdowe

miejsce zbiórki

godzina wyjazdu

 

godzina powrotu

 

Dopłata

PRZEJAZD AUTOKAREM lub busem

Łódź

Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura (Leroy Merlin)

09.00

Ok. 18.00

-

Poznań

McDonald obok IKEA, ul. Franowo

12.30

Ok. 15.30

+40 zł

DOJAZDY ANTENOWE (autokar, bus, Polski Bus lub PKP)

Warszawa

Ul. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów

06.30

Ok. 21.00

+80 zł

Konin

McDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31d

10.30

Ok. 17.00

+40 zł

Toruń

Parking obok stacji benzynowej Carrefour - CH Bielawy ul. Olimpijska 8

12.00

Ok. 15.00

+40 zł

Skierniewice

Stacja paliw Bliska, Sierakowice Prawe 138a, droga krajowa nr 70

07.30

Ok. 20.00

+80 zł

Bydgoszcz

ul. Toruńska, parking przy Hali "Łuczniczka"

13.15

Ok. 13.45

+40 zł

Piotrków Tryb.

Ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK1

08.00

Ok. 19.30

+60 zł

Katowice

Stacja BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)

05.30

Ok. 22.15

+100 zł

Kraków

ul. Pasternik 66 stacja paliw Arge w kierunku Katowic

04.00

Ok. 23.45

+100 zł

Wrocław

ul. Sucha, Dworzec PKS, peron III

05.00

Ok. 22.50

+100 zł

Opole

Stacja Benzynowa Lotos, Posiłek 1a, Rogów Opolski, droga krajowa nr 45 na południe od autostrady a4

04.00

Ok. 23.30

+100 zł

Lublin

Parking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie

04.00

Ok. 23.00

+100 zł

Gliwice

Mc Donald’s przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315

05.00

Ok. 22.45

+100 zł

Kielce

Plac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP

06.30

Ok. 21.00

+80 zł

Częstochowa

Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży

06.30

Ok. 21.00

+80 zł

Radom

ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds

06.00

Ok. 20.30

+80 zł

Radomsko

Stobiecko Szlacheckie – stacje paliw przy DK1 (436km), zgodnie z kierunkiem podróży

07.30

Ok. 20.00

+80 zł

Białystok

Stacja PKP

05.17

Do ptw

+150 zł

 

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.

2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.

3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.

4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.

6.Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem

 

ŚWIADCZENIA

Cena podstawowa obejmuje: transport, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, ratowniczą, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje:dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za dodatkowe atrakcje i wycieczki fakultatywne.


TERMINY I CENY

24.06 - 09.07.2018r. cena 1795 zł - 16 dni


07.07 - 18.07.2018r. cena 1465 zł - 12 dni


16.07 - 27.07.2018r. cena 1465 zł - 12 dni


11.08 - 22.08.2018r. cena 1465 zł - 12 dni

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: