Łomnica Zdrój

Łomnica Zdrój

od: 65 zł

Termin imprezy:od 13.01.2019
Transport:dojazd własny
Wyżywienie:według programu
Rezerwuj »

Łomnica Zdrój to wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim. Wieś otaczają lesiste masywy górskie. Od zachodu wznoszą się Kicarz (704 m n.p.m.) i Groń (641 m n.p.m.), od wschodu Drapa (803 m n.p.m.) wchodząca w skład pasma Kiczory, natomiast od północy Parchowatka (1004 m n.p.m.), Wieś graniczy z miastem Piwniczna, a także z wsiami: Kokuszką, Wierchomlą Wielką, Barnowiec, Składziste i Złotne.

Ośrodek Wypoczynkowy "Nad Potokiem" położony jest w malowniczym miejscu, na stoku górskim tuż przy strumieniu Wapiennik. Jest doskonałą bazą noclegową dla fanów sportów zimowych oraz miłośników górskich wędrówek. Pobliskie stacje narciarskie jak Dwie Doliny na Wierchomli, Sucha Dolina w Piwnicznej, Jaworzyna i Słotwiny w Krynicy oferują niezapomnianą atmosferę zimowej aury, a liczne szlaki turystyczne prowadzące na słynne szczyty m.in. Kicarz, Łabowska Hala, czy też Parchowatka zapewniają przepiękne widoki nie tylko na Beskidy, ale również Tatry i Pieniny.
Ośrodek oferuje smaczną domową kuchnię, grilla przy rozświetlonym gwiazdami niebie, a dla smakoszy - pieczonego barana i tradycyjną kwaśnicę.
Na terenie  znajduje się otwarty basen z podgrzewaną wodą (czynny w okresie letnim), duża wiata grillowa, sala kominkowa - kawiarnia z dużym TV i sprzętem muzycznym, świetlica ze stołem do ping ponga, przestronna jadalnia oraz rozległy bezpłatny parking, również dla autokarów.
Dla najmłodszych gości plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią oraz piaskownicę, a dla starszaków strzelnicę łuczniczą i pneumatyczną.
Nieco dalej, bo w Piwnicznej Zdrój znajdują się liczne wypożyczalnie i serwisy sprzętu sportowego, rowerów i kajaków.
Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki autokarowej lub pieszej z przewodnikiem (również na terenie Słowacji), spływ Popradem lub Dunajcem, a także inne atrakcje ustalone z gośćmi.

Zapraszamy w terminach 13.01.2019 - 02.03.2019 wyłączając termin 09.02 - 18.02.2019
Istnieje możliwość zorganizowania kuligu - cena jest uzależniona od ilości osób.


ilość osobodniDorośli- cena za dobę w złDzieci do lat 12 cena za dobę w zł
wyżywienieFBHBBBFBHBBB
1-6908070706050
powyżej 6857565655545

FB- 3 posiłki i deser, HB- 2 posiłki i deser, BB- śniadanie

Uwaga! Do ceny pobytu należy doliczyć opłatę miejscową (klimatyczna) płatną gotówką na miejscu w Ośrodku w wysokości 2,10 zł/osobodzień (nie dotyczy pojedynczej doby oraz osób poniżej 18 roku życia).

Ośrodek nie oferuje noclegów bez wyżywienia.

Dzieci do 3 lat bezpłatnie (spanie na wersalce z rodzicem, bez wyżywienia)

Możliwość diety wegetariańskiej, bezglutenowej, innej do uzgodnienia

Ośrodek akceptuje zwierzęta (małe w budynku głównym, większe- oddzielny pawilon). Wymagana aktualna książeczka weterynaryjna, kaganiec (większe psy), smycz, woreczki do sprzątania

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: