Residence La Locanda

Residence La Locanda

od: 1 683 zł

Transport:samolot
Wyżywienie:śniadania
Rezerwuj »

Położenie

spokojne, na wysokości ok. 800 m. n.p.m., ok. 500 m. od centrum miejscowości Pinzolo, w Dolinie Val Rendena, we włoskim Trydencie. Najbliższe wyciągi narciarskie Pra Rodont w Pinzolo oddalone o ok. 900 m. System wyciągów łączy Pinzolo z renomowanym ośrodkiem narciarskim Ski Area Campiglio w Madonna Di Campiglio, gdzie oddane są do użytku 150 km. tras narciarskich. Przystanek Skibusa przy hotelu.  

Wyposażenie

kameralny, rodzinnie prowadzony hotel w alpejskim stylu oferuje 18 pokoi. Do dyspozycji Gości: recepcja z miejscami do wypoczynku, restauracja, bar, ogródek. 

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis. 

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe (DBL): ok. 12 m2, ogrzewanie, TV-sat., telefon, sejf, lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, prysznic, WC, suszarka. Dla max. 2 osób. Pokoje dwuosobowe dla 3.-4. osób (DBL 3-4 PAX): przestronniejsze,  ok. 14 m2, dla 2 os. dorosłych i 1-2 dzieci do 18 lat. (łóżko małżeńskie i rozkładana sofa lub łóżko piętrowe). Przy maksymalnym obłożeniu w pokojach nie ma możliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat za opłatą 10 EUR / dzień. 

Wyżywienie

ze śniadaniem: śniadanie w formie bufetu. Istnieje możliwość wykupienie dodatkowych posiłków w jednej z kilku restauracji w pobliżu hotelu. 

Narciarnia

przechowalnia sprzętu narciarskiego w hotelu. 

Skibus

gratis, przystanek oddalony o ok. 300 m. od hotelu. 

Parkowanie

miejsca parkingowe przy hotelu, gratis. 

Zwierzęta domowe

za opłatą, ok. 30 EUR / pobyt. 

Opłata klimatyczna

1,50 EUR os./dzień, płatna na miejscu w hotelu. 

Cena zawiera

6 Noclegów, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

Mocne strony

- Kameralny hotel w alpejskim stylu - 150 km. tras w Madonna di Campiglio - Skibus gratis

(nek) Aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailową.

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: