Bellavista***

Bellavista***

od: 1 805 zł

Transport:samolot
Wyżywienie:HB
Rezerwuj »

Położenie

spokojne, na obrzeżach miejscowości Pinzolo w dolinie Val Rendena, ok. 800 m. od stacji kolejki linowej Pinzolo-Campiglio Express, która umożliwia połączenie z ośrodkiem narciarskim Madonna di Campiglio (15 km). Hotel zapewnia bezpłatny transfer do wyciągów w Pinzolo. 

Wyposażenie

hotel oferuje 63 pokoje rozmieszczone na 4 piętrach. Do dyspozycji Gości: recepcja, lobby, winda, pomieszczenie do wypoczynku, restauracja, bar, przechowalnia bagażu, taras słoneczny. 

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis. 

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (DBL): ok. 18 m2; ogrzewanie, TV-sat., telefon, sejf, balkon, prysznic, WC, suszarka. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis. 

Sport i Wellness

20% rabat na wstęp do centrum Wellness w pobliżu hotelu (500 m), transfer w cenie. 10% rabat na zabiegi kosmetyczne w centrum Wellness w pobliżu (500 m), transfer w cenie. 

Rozrywka

dwa razy w tygodniu spacery na rakietach śnieżnych z przewodnikiem (raz w dzień, raz wieczorem)

Dzieci

codzienne animacje dla dzieci 4-14 lat w godz. 14-22:00. 

Wyżywienie

z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu, kolacja w formie 3-daniowego menu z bufetem sałatkowym. Raz w tygodniu uroczysta kolacja z lokalnymi specjałami i muzyką na żywo.

Święta/Sylwester

menu świąteczne 24.12 i sylwestrowe 31.12 w cenie. 

Narciarnia

w hotelu.

Skibus

hotelowy Skibus gratis, przystanek przy hotelu. 

Parkowanie

miejsca parkingowe przy hotelu gratis. 

Zwierzęta domowe

hotel nie akceptuje zwierząt domowych. 

Opłata klimatyczna

1,50 EUR os./dzień (Goście powyżej 14 lat), płatna na miejscu w hotelu. 

Cena zawiera

6 Noclegów, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

Mocne strony

- 800 m od ośrodka narciarskiego Pinzolo - Hotelowy Skibus gratis - Gustowne pokoje po remoncie - Wędrówki na rakietach śnieżnych

(nek) Aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailową.

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: