Tergui Club **

Tergui Club **

od: 1 489 zł

Transport:samolot
Wyżywienie:all inclusive
Cena od:1489 zł
Rezerwuj »

Położenie

skromny hotel dla niewymagających turystów, położony bezpoœrednio przy piaszczystej plaży, na północnych przedmieœciach Sousse, ok. 1 km od spokojnej dzielnicy Chott Meriem, około 18 km od centrum Sousse oraz 6 km od Port El Kantaoui. Dojazd do Port El Kantaoui lub centrum Sousse jest możliwy zbiorową lokalną taksówką, zatrzymującą się w pobliżu hotelu.

Wyposażenie hotelu

hotel składa się z piętrowego budynku głównego oraz bungalowów w ogrodzie. W hotelu znajduje się recepcja, restauracja główna, bar, butik, sala telewizyjną, pizzeria, dyskoteka. Sejf w recepcji – dodatkowo płatny. Hotel nie akceptuje kart kredytowych.

Wyposażenie pokoju

skromnie urządzone, klimatyzowane (15.06 – 15.09), z łazienką, WC, telefonem. W ofercie pokoje 2-osobowe z możliwoœcią 2 dostawek, z widokiem na ląd i ogród. Brak mozliwoœći wczesniejszego wyboru lokalizacji pokoju.

Wyżywienie

HB - œniadania i obiadokolacje w restauracji głównej (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne) lub opcja SOFT ALL INCLUSIVE w wyznaczonej restauracji i barach. w wyznaczonej restauracji i barach.

Dodatkowo płatne

dla opcji HB: napoje do obiadokolacji, bezalkoholowe oraz alkoholowe lokalne i importowane napoje alkoholowe we wszystkich barach, korzystanie ze wszystkich barów hotelowych, oœwietlenie kortu tenisowego, wypożyczenie rakiet tenisowych, sporty motorowe na plaży, centrum Fitness, sauna, hamman, masaże, lekarz, bilard, sejf, internet oraz wszystkie œwiadczenia nie ujęte w ofercie. Dodatkowo płatne: napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne we wszystkich barach po 23:00, napoje w butelkach lub puszkach, kawiarnia mauretańska, sporty motorowe na plaży, wypożyczenie rakiet tenisowych, lekarz, bilard, dostęp do Internetu oraz wszystkie œwiadczenia nie ujęte w ofercie.

Nasza opinia

wieloletni zadbany hotel z jedną z najładniejszych plaż w regionie oraz pięknym ogrodzie z dala od hałasu miejskiego. Stwarza idealne warunki dla niewymagajšcych klientów.

Uwagi

W sezonie letnim (kwiecień – paŸdziernik) bary na plaży oraz na zewnątrz hotelu otwarte są w zależnoœci od warunków pogodowych oraz iloœci goœci hotelowych. Animacje hotelowe prowadzone są w wysokim sezonie, nie sa prowadzone w języku polskim, szczegółowe programy umieszczane sa na tablicy informacyjnej. Dokładne godziny obowiązywania posiłków umieszczane są na hotelowej tablicy informacyjnej a także podawane przez rezydenta na spotkaniu informacyjnym po przylocie. Aktualizacja danych następuje na bieżąco, na podstawie otrzymywanych materiałów, przesłanych przez hotel, na nadchodzący sezon. Informacje zawarte w opisie sporzšdzone zostały na podstawie danych posiadanych do dnia 21.12.2012.

Rozrywka i sport

basen, basen kryty, kort tenisowy, mini golf, animacje. Bilard, łaŸnia turecka, sauna, możliwoœć korzystania ze sportów wodnych na plaży za dodatkowš opłatš. Leżaki, parasole i materace przy basenie i na plazy dodatkowo płatne.

All Inclusive

œniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. W wybranych barach w okreœlonych godzinach podawane są napoje bezalkoholowe z dystrybutorów, lokalne piwo oraz lokalne wino. NIE PODAWANE SĽ MOCNE ALKOHOLE.

 

Terminy

 

pobyty 7- lub 14-dniowe


(Oas) aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailowąSzukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: