Tłumaczenia języka rosyjskiegoTłumaczenia ekspresowe
języka rosyjskiego

Specjalnie dla Państwa potrzeb w swojej ofercie mamy dostępne tłumaczenia ekspresowe.
Tłumaczenia specjalistyczne  języka rosyjskiego

Tłumaczenia specjalistyczne są zdecydowanie najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi tłumaczeniami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Państwa, aby właśnie w tego rodzaju tłumaczeniach zachowane było branżowe słownictwo i spójność tekstu. Tłumacząc teksty w nas możecie być Państwo o to spokojni.
Tłumaczenia ustne języka rosyjskiego

Oferujemy tłumaczenia ustne na najwyższym poziomie. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, dlatego zawsze jesteśmy w stanie wysłać do Państwa tłumacza, który nie tylko świetnie zna meandry języka, ale również sprawnie porusza się w arkanach konkretnej specjalizacji. W ramach tłumaczeń ustnych oferujemy Państwu:


Tłumaczenia symultaniczne – tłumaczenia ze słuchu, przy których tekst tłumaczony powstaje niemal równocześnie z tekstem wyjściowym (polecane przy obsłudze konferencji, seminariów czy spotkań biznesowych).
Tłumaczenia konsekutywne – zwane inaczej następczymi lub szeptanymi. Są to ustne tłumaczenia wysłuchanego uprzednio fragmentu tekstu (polecane przy obsłudze spotkań biznesowych). 


Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour Telefon502 379 114
e-mail: