HOTEL SMILE PIENINY***

HOTEL SMILE PIENINY***

od: 465 zł

Transport:dojazd własny
Wyżywienie:HB
Rezerwuj »

Opis

Hotel Smile Pieniny to ośrodek położony w malowniczym uzdrowisku Szczawnica. Znajduje się on na południowym zboczu Wysokiej Góry (527 m. n.p.m.) tuż przy wjeździe do Szczawnicy od strony Krościenka. Z okien hotelu i sali restauracyjnej rozpościera się przepiękny widok na góry Pienińskiego Parku Narodowego i Dunajec. Hotel Smile oferuje przestronne pokoje 1-,2-,3-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, lodówkę i TV. Większość pokoi posiada balkon. W całym hotelu dostępny jest internet Wi-Fi. W ofercie znajduje się także restauracja serwująca wyszukane dania kuchni europejskiej, wyśmienite naleśniki oraz wybrane dania z kuchni regionalnej, bogato wyposażony bar oraz centrum SPA z sauną, gabinetem masażu oraz ofertą zabiegów kosmetycznych.

Lokalizacja

Szczawnica położona jest w południowej części Polski, tuż przy granicy z Słowacją pomiędzy łańcuchem Pienin i Beskidem Sądeckim. Szczawnica położona jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. To górskie uzdrowisko leży na wysokości ok. 500 m npm. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, że panuje tutaj łagodny, a zarazem wyjątkowy mikroklimat.

Atrakcje

Szczawnica może pochwalić się dużą liczbą atrakcji dla osób o różnych potrzebach i w różnym wieku. Miejscowość warto odwiedzić o każdej porze roku. Pieniny to jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych łańcuchów górskich w Polsce. Wapienne skały rozdziela przełom Dunajca - największa atrakcja regionu. Obowiązkowym punktem pobytu w Pieninach jest właśnie spływ przełomem Dunajca, najlepiej na regionalnych tratwach. Można z nich podziwiać pionowe, niemal 300 metrowe skalne ściany górujące nad korytem rzeki. W Pieninach można uprawiać turystykę pieszą. Najpiękniejsza panorama na dolinę Dunajca roztacza się z najbardziej charakterystycznego masywu Trzech Koron. Wielką atrakcją są także wąwozy - głęboko wcięty (ściany wysokości nawet 120 m), stromościenny wąwóz Homole, czy Wąwóz Sobczański. Zamki w Pieninach. Nad wodami jeziora Czorsztyńskiego królują dwa zamki - ruiny gotyckiej warowni w Czorsztynie oraz średniowieczny zamek Dunajec w Niedzicy. Ponadto na szczycie Zamkowej Góry (779 m n.p.m. w masywie Trzech Koron) znajdują się ruiny Zamku Pienińskiego, który zalicza się do najwyżej położonych zamków w Polsce. Region jest doskonałym miejscem do uprawiania aktywnej turystyki. Można spróbować sił w raftingu, kajakarstwie, wspinaczce czy też terenowych wyprawach samochodowych lub na quadach. Zimą miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji kilka ośrodków narciarskich m.in. Szczawnica - Palenica, Jaworki - Arena Narciarska, Krościenko nad Dunajcem - Stajkowa, Czorsztyn - Ski - Kluszkowce, Niedzica - Polana Sosny.

Cena zawiera

nocleg- Codzienne śniadania - Obiadokolacje w formie bufetu - Nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego, jacuzzi oraz groty solnej w godz. 16:00-21:00 (zgodnie z dostępnością) - Dostęp do strefy spa: sauna fińska, łaźnia parowa, sala fitness - Bezpłatny dostęp do Strefy Aktywnego Wypoczynku: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, gry planszowe. Możliwość wypożyczenia kijków Nordic Walking - Kącik zabaw oraz plac zabaw dla dzieci - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Opłata klimatyczna (płatna na miejscu) - Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard z balkonem

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia. W wyposażeniu: TV, WiFi, czajnik lodówka, łazienka z prysznicem i kompletem ręczników.

Pokój 3-os. Standard z balkonem

Komfortowy pokój z balkonem i dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia. W wyposażeniu: TV, WiFi, czajnik lodówka, łazienka z prysznicem i kompletem ręczników.

Pokój 2-os. Lux

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia oraz zestawem wypoczynkowym. W wyposażeniu: TV, WiFi, czajnik, serwis kawowy, lodówka, łazienka z prysznicem, suszarką i kompletem ręczników.

Pokój 4-os. Studio

Komfortowy pokój z łóżkiem podwójnym i dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia. W wyposażeniu: TV, WiFi, czajnik lodówka, łazienka z prysznicem, suszarką i kompletem ręczników.

Mocne strony

- Spa i centrum odnowy biologicznej - Centrum fitness - Bezpłatny parking

Minimalna długość pobytu- 2 noclegi

(N) Aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailową

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour Telefon502 379 114
e-mail: