El Cano ***

El Cano ***

od: 8 638 zł

Transport:samolot
Wyżywienie:all inclusive
Cena od:8638 zł/os.
Rezerwuj »
PołożenieHotel znajduje się w tropikalnym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży, w odległości 15 min. od lotniska, w zatoce Acapulco.
PokojeKlimatyzowane, wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, sejf, TV, lodówkę, telefon, żelazko z deską do prasowania. Dostęp do Internetu dodatkowo płatny.
Do dyspozycji gościCztery restauracje, bary, basen (z jacuzzi), wydzielony basen dla dzieci, sklep z pamiątkami, usługi fryzjerskie, salon SPA, sauna, centrum biznesowe, dostęp do Internetu, siłownia, opiekunka do dziecka.
Cena zawierabilet lotniczy Warszawa-Acapulco-Warszawa, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu w Acapulco wg oferty, wyżywienie All inclusive w Acapulco, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (polskojęzyczny na zapytanie), ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż, materiały informacyjne (mini przewodnik).
Cena nie zawieradobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dopłaty do kolacji sylwestrowej 120 usd/os. (nieobowiązkowa, tylko dla chętnych).
Uwagi1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Z uwagi, iż wyloty realizowane są codziennie, istnieje możliwość wylotu na okresy inne od podanych w tabeli

 

 cena : od 8638 zł/os

Cena zawiera:Przelot, Transfer, Zakwaterowanie

(Kon) aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailową

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: