Małe Ciche LATO

Małe Ciche LATO

od: 1 045 zł

Termin imprezy:od 22.06.2019r
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Cena od:1045 zł
Rezerwuj »

POLSKA TATRY – MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO              

JANOSIKOWA ADRENALINA

świadczenia:
Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0 zł. Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +2,5 % ceny imprezy.
Cena podstawowa:

wyjazd/powrót - Łódź, ubezpieczenie NW, wyżywienie 4 x dziennie,

WCZEŚNIEJ-TANIEJ LATO - 100zł do 15.03.2019 r.ilość miejsc ograniczona

 skladka na TFG (0zł), miejsce na kolonii letniej w Małem Cichem

POLSKA TATRY - MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO:
JANOSIKOWA ADRENALINA
PARK LINOWY AQUAPARK
KOLONIA 7 - 10 i 11 - 14 lat
8/12/13 dni
MAŁE CICHE:
prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w
otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego - przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych
turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).
ZAKWATEROWANIE :
Willa “DANUSIA” - budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne WIFI.
WYŻYWIENIE:
trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta).
TRANSPORT:
Autokar lub bus - wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowa, Katowice, Kraków. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP - miejsca rezerwowane: z Warszawy + 100 zł, Kielc + 100 zł, Radomia + 100 zł, Lublina + 100 zł, Gliwic + 40 zł, Knurowa + 40 zł, Wrocławia + 100 zł, Poznania + 100 zł, Opola + 100 zł, Gdyni + 190 zł, Gdańska + 190 zł, Szczecina + 250 zł, Torunia + 190 zł, Bydgoszczy + 190 zł, Białegostoku + 190 zł. Dojazd własny - zniżka 70 zł.
UBEZPIECZENIE:
NNW Signal Iduna do 5000 zł
KADRA:
kierownik, wychowawcy 1 na 15 uczestników, opieka lekarska na telefon
PROGRAM:
Wycieczki
wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,
wizyta w Aquaparku Zakopane - pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,
Park Linowy na Gubałówce - wysokościowy tor linowy składający się z 18 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy tyrolskie w tym ekstremalnie szybką 50 metrową tyrolką z hamulcem, zakończoną lądowaniem w potężnej -wannie” z trocinami - pokonanie parku, zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów,
wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową - w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników
wjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,
wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy - m.in. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka - najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny
wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,
Wesołe wieczorki
dyskoteki, ognisko z konkursem -śpiewać każdy może”,
zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party, konkurs fryzur i makijażu,

Janosikowa Adrenalina
paintball - gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym mini poligonie paintballowym (do dyspozycji 100 kulek, markery, ubranie ochronne),
łucznictwo - ćwiczenie celności, strzały do tarczy,
strzelectwo - postrzelamy do tarczy z długich i krótkich wiatrówek, konkurs strzelniczy,
kule wodne - zoorbing w basenie, wasz błędnik zwariuje.
Uwaga: w terminie 24.08-31.08.18 program Janosikowa Adrenalina nie jest realizowany. Gry terenowe
budowanie szałasów dla baców i juhasów,
nauka rozpalania góralskiej watry,
podchody terenowe - zbójnicy kontra Harnicy,
-Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności),
budowanie tam na Filipczańskim Potoku.

Spartakiada sportowa
turniej piłki siatkowej,
turniej piłki nożnej,
turniej badmintona,
wielobój sprawnościowy,
bieg 60 m pod górę,
turniej gry w ping-ponga
turniej skoków na skakance.

Klub góralski
zapoznanie się z folklorem podhalańskim - spotkanie z gawędziarzem,
"Na góralską nutę" - góralskie tańce i muzyka,
"Czarowanie-góralskie gotowanie" - wspólne gotowanie i konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala, poznawanie wyrobu oscypków,
góralski chrzest kolonijny,
baśnie i legendy związane z górami,
zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,
przysmaki górskie,
pasowanie na górala / góralkę.
FAKULTATYWNIE: :
SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ - wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie - o długości 3018 m - zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju - termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze.
Cena: 80 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

ENERGYLANDIA - największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl - wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna - 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd. NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster - 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 120 zł.

RAFTING: kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością - to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 35 zł (płatne tylko na miejscu).

ŚWIADCZENIA:
Cena podstawowa obejmuje: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 0 zł.
Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +2,5 % ceny imprezy.
UWAGI::
należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.
UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU :
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Godziny wyjazdów
MiastoZbiórkaWyjazd na imprezęDojazd na imprezęDopłata
wyjazd / powrót WrocławDW - PKP Główny - peron (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.100 PLN  
wyjazd / powrót - Piotrków Tryb.Ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK110.0017.000 PLN  
wyjazd / powrót - PoznańDW PKP Poznań Główny przed głównym wejściem (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.100 PLN  
wyjazd / powrót - WarszawaUl. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów06.3021.00100 PLN  
wyjazd / powrót KnurówParking obok Dworca PKP, ul. Dworcowa 4012.5014.2040 PLN  
wyjazd / powrót KrakówStacja Orlen ul. Zakopiańska 291 / Stacja paliw Arge ul. Zakopiańska 290 (powrót)15.0011.300 PLN  
wyjazd/ powrót - Gdyniadw PKP Gdynia Główna - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.190 PLN  
wyjazd/ powrót GliwiceMc Donald's przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 31513.0514.0040 PLN  
wyjazd/powrót - Bydgoszczdw PKP Bydgoszcz Główna - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.190 PLN  
wyjazd/powrót - CzęstochowaParking przy McDonalds, stacja BP przy trasie A111.1515.450 PLN  
wyjazd/powrót - Gdańskdw PKP Gdańsk Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.190 PLN  
wyjazd/powrót - KatowiceStacja BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)13.3013.300 PLN  
wyjazd/powrót - KielcePlac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP (min. 4 os. chętnych)06.3021.00100 PLN  
wyjazd/powrót - LublinParking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie (min. 4 os. chętnych)04.0023.00100 PLN  
wyjazd/powrót - OpoleDW PKP Opole - peron (min. 4 os. chętnych)do potw.do potw.100 PLN  
wyjazd/powrót - RadomStacja beznzynowa LUKOIL, McDonalds ul. Wernera (min. 4 os. chętnych)07.3020.30100 PLN  
wyjazd/powrót - Szczecindw PKP Szczecin Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.250 PLN  
wyjazd/powrót - Toruńdw PKP Toruń Główny - min 6os chetnych (wyjazd dzień przed, powrót w dniu zakończenia)do potw.do potw.190 PLN  
wyjazd/powrót - ŁódźUl. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura09.0018.000 PLN  


TERMINY I CENY

22.06 - 04.07.2019r. cena 1395 zł

05.07 - 17.07.2019r.  cena 1445 zł

18.07 - 30.07.2019r.  cena 1445 zł

31.07 - 11.08.2019r.  cena 1395 zł

12.08 - 23.08.2019r.  cena 1345 zł

24.08 - 31.08.2019r.  cena 1045 zł

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour GG
e-mail: