Bahia Principe Grand Aquamarine*****

Bahia Principe Grand Aquamarine*****

od: 9 667 zł

Transport:samolot
Wyżywienie:all inclusive
Rezerwuj »

POŁOŻENIE

W słynnej miejscowości turystycznej Punta Cana, kilka minut spacerem od piaszczystej plaży, ok. 28 km od międzynarodowego lotniska Punta Cana. Na terenie kompleksu można przemieszczać się melaksami.

   

WYPOSAŻENIE

Całodobowa recepcja, restauracja główna, restauracja przy basenie i restauracja na plaży, restauracje a la carte (wymagana rezerwacja i stroje formalne), bary, taras słoneczny, sklepy, parking, pralnia, fryzjer, sale konferencyjne, bezpłatne Wi-Fi.

SPORT I ROZRYWKA

Basen, siatkówka, siłownia, kort tenisowy (sprzęt płatny), lekcja nurkowania w basenie, katamaran, snorkeling, kajaki, rowery (bezpłatnie w wyznaczonym limicie czasowym), animacje, występy. Odpłatnie: centrum spa, motorowe sporty wodne, wycieczki katamaranem, wstęp do kasyna.

Goście mogą korzystać także z infrastruktury wypoczynkowej siostrzanych hoteli: Bahia Principe Grand Punta Cana, Bahia Principe Grand Bavaro, Bahia Principe Grand Turquesa.

DLA DZIECI

Brak, hotel tylko dla dorosłych.

POKOJE

 

Junior suite - przestronne i jasne pokoje (ok. 40 m kw.); Wi-Fi (dostępne dla 2 urządzeń), telewizor z płaskim ekranem, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę (prysznic, wanna z hydromasażem, suszarka do włosów), klimatyzację, telefon, sejf, balkon lub taras z widokiem na ogród.

Junior suite superior - przestronne i jasne pokoje (ok. 40 m kw.); Wi-Fi (dostępne tylko dla 2 urządzeń), telewizor z płaskim ekranem, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę (prysznic, wanna z hydromasażem, suszarka do włosów), klimatyzację, telefon, sejf, balkon lub taras z widokiem na basen.

WYŻYWIENIE

All Inclusive - śniadania obiady i kolacje, przekąski, restauracje a'la carte, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w wyznaczonych barach i godzinach.

Goście mogą także korzystać z lokali gastronomicznych i infrastruktury w następujących hotelach: Bahia Principe Grand Punta Cana, Bahia Principe Grand Bavaro, Bahia Principe Grand Turquesa (prócz bufetów).

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.

Od 29.11.2020 OBOWIĄZKOWO wymagane jest wypełnienie formularza na stronie https://eticket.migracion.gob.do/ przy wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

CENA ZAWIERA

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

CENA NIE ZAWIERA

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

(br)Aktualne terminy i ceny dostępne w biurze, drogą telefoniczną lub mailową.

Podobne imprezy

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour Telefon502 379 114
e-mail: