Obóz Językowy z Edu Island

Obóz Językowy z Edu Island

od: 2 580 zł

Termin imprezy:25.06-04.07.2024
Transport:autokar
Wyżywienie:według programu
Rezerwuj »

OBÓZ JĘZYKOWY Z CENTRUM EDUKACYJNYM EDU ISLAND

W KĄTACH RYBACKICH

25.06-04.07.2024

(10 dni, 9 noclegów; wiek uczestników: 8-15 lat)

 

Zakwaterowanie: OW Panorama, położony jest na skraju lasu w Kątach Rybackich. Z okien pensjonatu roztacza się piękny widok na panoramę Zalewu Wiślanego. Na plażę prowadzi urokliwa droga przez las, która rozpoczyna się bezpośrednio przy ośrodku

Zakwaterowanie w budynkach III i IV, pokoje 5,6,7- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym

Na terenie ośrodka m.in.: sale taneczne, sale do zajęć grupowych, boiska sportowe; ośrodek zapewnia opiekę pielęgniarską i ratownika wodnego

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (pierwszy posiłek- obiadokolacja w dniu przyjazdu; w ostatnim dniu – śniadanie + suchy prowiant; podczas wycieczki całodniowej: śniadanie + suchy prowiant i obiadokolacja), diety np. wegetariańska, bezglutenowa na zapytanie (płatne dodatkowo 180 zł)

Transport: autokar (zbiórka 25.06 godz. 8.30/powrót 04.07 ok. godz. 17.30; miejsce wyjazdu/powrotu Łódź ul. Karskiego, parking dla autokarów przy CH Manufaktura)

Kadra: Kierownik i Wychowawcy (w tym lektorzy jęz. angielskiego) wybrani przez Centrum Edukacyjne Edu Island

Ubezpieczenie: NNW (7 000 PLN) Signal Iduna Polska TU s.a.

W programie:

- 32 godziny z jęz. angielskim (w tym zajęcia lekcyjne, warsztaty, konkursy, gry i zabawy w terenie) przygotowane i prowadzone przez kadrę Centrum Edukacyjnego Edu Island

- całodniowa wycieczka do Gdańska i Sopotu: Centrum Nauki Hevelianum- interaktywne wystawy Dookoła świata i Z energią oraz ekspozycje w zabytkowych, odrestaurowanych obiektach pofortecznych – dawnych schronach, remizach artyleryjskich oraz laboratoriach amunicyjnych, sopockie molo i „Monciak”

- spacer do centrum Kątów Rybackich i zwiedzanie Muzeum Zalewu Wiślanego

- a także: spacery, plażowanie, kąpiele w morzu, zajęcia i zabawy z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka, ognisko, dyskoteka

- w drodze powrotnej wizyta w Krynicy Morskiej: port, spacer po deptaku

cena: 2580 zł 

W cenie: transport, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę kadry pedagogicznej, realizacja programu, obligatoryjne składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (2 zł) i Turystyczny Fundusz Pomocowy (2 zł)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna Polska (RG 100%): wariant standard (+57,30 zł), wariant rozszerzony o choroby przewlekłe (+85,70 zł), wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę (+103,20 zł) lub wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę oraz choroby przewlekłe (153,55 zł).

Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej organizatora i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Składka ubezpieczeniowa jest płatna z zaliczką.

Ogólne Warunki ubezpieczenia NNW na terenie RP Signal Iduna

Ogólne Warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna

Szukaj oferty

Słowa kluczowe

Kierunek podróży

Rodzaj wypoczynku

Przedział cenowy

od: do:

Kontakt z nami

B.T. Basia Tour
Al. Mickiewicza 15 a
Łódź, przy Centralu
Basia Tour Telefon(42) 636 44 81
Basia Tour Telefon502 379 114
e-mail: